Oferta pracy

Praca w hurtowni instalacyjnej ELTECH w Częstochowie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagradzania oraz premie
  • pracę w dobrej atmosferze z możliwością rozwoju i awansu
  • swobodę w podejmowaniu działań oraz pozyskiwaniu rynku
  • umowę o pracę

Wymagania:

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w branży handlowej
  • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych oraz dobra komunikacja interpersonalna

Dodatkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie w handlu na lokalnym rynku branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klientów oraz pogłębianie relacji handlowych
  • budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami
  • dbanie o utrzymanie dobrego wizerunku oraz umacnianie pozycji firmy na rynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ELTECH TGiS – Grupa SBS Wojciech Zalewski , ul. Kawia 13/15, 42-202 Częstochowa,

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.