Obsługa firm instalacyjnych

Dostęp do szerokiej bazy produktów:

Oferujemy dostęp do bardzo szerokiej bazy produktów, począwszy od tych  cechujących się najlepszym stosunkiem jakości do ceny, aż do produktów z najwyższej półki. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, których produkty posiadają niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i nowoczesne technologie ułatwiające pracę instalatora.

Logistyka i transport:

W magazynach firmy ELTECH zebraliśmy dla Państwa dużą różnorodność produktów, które dostępne są w naszej stałej ofercie. Dokładamy wszelkich starań, aby nietypowe zamówienia były realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie. Aby zaoszczędzić Państwa czas, nasi pracownicy skompletują zamówienie i dowiozą towar we wskazane miejsce.

Szkolenia dla instalatorów:

Wraz z naszymi Partnerami handlowymi organizujemy szkolenia dla instalatorów, dając Państwu możliwość zapoznania się z nowościami wchodzącymi na rynek, jak również doskonalenie praktycznych umiejętności oraz poszerzanie wiedzy o urządzeniach i materiałach wykorzystywanych podczas Państwa pracy.

Program lojalnościowy:

Integris+ to nowatorski system premiowania klientów za zakupy, połączony ze spotkaniami dla klientów. Uczestnikami są hurtownie należące do Grupy SBS oraz ich klienci – instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe.